Pani Elżbieta

0

Poprawie uległa moja spostrzegawczość, uważność, świadomość czynności zwyczajowych – ogólnie większa chęć i energia do działania.

Pani Renata

0

Ogromną zaletą programu jest zwiększenie motywacji do intensywniejszych ćwiczeń prowadzących do poprawy pamięci i uwagi oraz wzrost zainteresowania pracą mózgu.

Pani Danuta

0

Odczuwam poprawę w koncentracji uwagi i rozumieniu oraz zapamiętywaniu szczegółów. Bardzo dobrze oceniam program, widzę dużą poprawę.

Pani Joanna

0

Po wielu długich miesiącach „zbierania się w sobie” zaczęłam porządkowanie i archiwizowanie dokumentów, artykułów, dokumentacji medycznej. Mobilizacja treningowa zadziałała – codziennie coś porządkuję. Zaobserwowałam znaczne usprawnienie motoryki – polepszyło się moje chodzenie, także na schodach. „Chce mi się żyć”, więc … Czytah więcej

Pani Jadwiga

0

Nabrałam „pewności siebie”, gdy przekonałam się, że większość zadań wykonałam (nawet jeśli nie za pierwszym podejściem). Przekonałam się, że mogę skoncentrować uwagę na wykonywanych ćwiczeniach. Program jest doskonale dobrany do możliwości osób starszych.